SKUP SAMOCHODOWYCH POLEASINGOWYCH

Autoskup - Poleasingowe auta

Nasz skup aut Warszawa również będzie zainteresowany samochodami poleasingowymi. Niema dla nas znaczenia przebieg i stan techniczny, jeśli posiadasz takie auto, chętnie przyjmiemy je i zapłacimy Ci za nie gotówką. Zapraszamy do współpracy.

NAJWIĘKSZY SKUP SAMOCHODÓW W WARSZAWIE I NA MAZOWSZU
DOJAZD NA MIEJSCE I ODBIÓR AUTA

SKUPUJEMY SAMOCHODU PO LEASINGU

Skup samochodów poleasingowych to coraz częściej szukana i pożądana na rynku opcja. Po raz kolejny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, również i my realizujemy tego typu usługi w Warszawie i całym województwie mazowieckim.

W ramach naszej działalności skupujemy wszelkiego rodzaju auta, które podlegały leasingowi przez firmy i osoby prywatne na terenie całego kraju. Nie ma znaczenia dla nas jak bardzo samochód jest wyeksploatowany. Skupujemy wszystkie tego typu pojazdy.

SZYBKA PŁATNOŚĆ I ODBIÓR SAMOCHODU Z PARKINGU

Nasza oferta powinna zainteresować wszystkie osoby, którym kończy się leasing i chcą odzyskać jakąś część gotówki. Ze skupu można skorzystać także przed ostatecznym wykupem samochodu. Osoby zainteresowanie skorzystaniem z możliwości tego rodzaju zachęcamy do skontaktowania się z nami, gdyż doradzimy jak to powinno krok po kroku wyglądać oraz profesjonalnie wycenimy samochód w leasingu.

 

SKUP SAMOCHODÓW POLEASINGOWYCH – JAK TO WYGLĄDA?

ustalenie terminu i warunków zakończenia umowy leasingowej

dokonanie oględzin pojazdu (trwające zwykle nie dłużej niż 20 minut)

finalizowanie transakcji na podstawie wcześniej ustalanych warunków

zadzwoń w celu ustalenia wstępnych warunków odkupu

przedłożenie ze strony osoby zainteresowanej leasingiem wszystkich dokumentów samochodowych np. dowód rejestracyjny bądź faktury za naprawy

Sama finalizacja jest związana z tym, iż samochód został już wcześniej wykupiony z leasingu czy też nie. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej informacji na ten temat – zapraszamy do kontaktu. Ustalimy wszystkie niezobowiązujące szczegóły, odpowiemy na wszelkie pytania.