Złomowanie aut Warszawa

Skup samochodów rozbitych, powypadkowych i skorodowanych. Auto kasacja Warszawa.

Realizujemy profesjonalne usługi auto kasacji i złomowania aut w Warszawie i okolicach. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów transakcji. Złomowanie aut Warszawa w stolicy i całym województwie mazowieckim.

SPRAWDZONA I GODNA POLECENIA AUTO KASACJA W WARSZAWIE I NA MAZOWSZU
DOJAZD NA MIEJSCE I ODBIÓR AUTA

AUTOZŁOMOWANIE WARSZAWA

Jedną z działalności naszej firmy jest recykling samochodów oraz autokasacja Warszawa.

Od lat realizujemy usługi z zakresu kasacji aut w Warszawie dla swoich stałych, jak i nowych Klientów.

Jeśli chcesz zezłomować swój samochód lub sprzedać go za gotówkę, niezwłocznie skontaktuj się z naszą firmą i naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Nie interesuje nas stan samochodu, jego przebieg i marka. Jesteśmy zainteresowani każdym modelem.

WARSZAWA – AUTOKASACJA

Dla każdego uczestnika ruchu drogowego przychodzi taki moment w życiu, że pojazd odmawia już posłuszeństwa. Niejednokrotnie jesteśmy także uczestnikami kolizji lub wypadku, które powodują, że z naszego samochodu pozostaje tylko wrak. Bardzo często Kierowcy nie zdają sobie sprawy, że i na takim aucie można zarobić. Jak? ano najprościej poddać go procesowi autokasacji. Nasza firma zajmująca się autozłomowaniem w Warszawie w legalny sposób poddaje pojazdy autokasacji, tym samym przestrzegając wszelkich przepisów i norm środowiskowych. Ponadto otrzymują Państwo zaświadczenie o złomowaniu, dzięki któremu wyrejestrujecie Państwo samochód w wydziale komunikacji.

Jeśli posiadacie samochód nienadający się do dalszej eksploatacji zadzwońcie do nas! Przyjedziemy i odbierzemy samochód naszą autolawetą.

Auto złomowanie w Warszawie

Auto złomowanie w Warszawie to specyficzna działalność naszej firmy. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, które najczęściej są przez naszą firmę rozbierane na części i zgodnie z prawem i normami środowiskowymi utylizowane.

Po złomowaniu otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne dokumenty, dzięki którym wycofacie Państwo samochód z ruchu drogowego w lokalnym urzędzie.

Niestety wypadki i stłuczki to codzienność polskich dróg. Starszy, rozbity samochód może być kłopotem dla właściciela. Z jednej strony nie opłaca się go naprawiać, jednak z drugiej nie chcemy oddawać go za bezcen do Stacji Demontażu Pojazdów. W takim momencie opcja sprzedania go naszej firmie, jest bardzo kusząca, bowiem my płacimy za każdy samochód gotówką do ręki.

Wystarczy, że zadzwonicie Państwo do nas lub uzupełnicie formularz kontaktowy. Oddzwonimy i dogadamy szczegóły.

Po samochody dojeżdżamy własnymi lawetami, dzięki czemu cały proces sprzedaży jest szybki i bezpieczny, a co najważniejsze, bezproblemowy dla osób sprzedających.

Serdecznie zapraszamy!