AUTOKASACJA WARSZAWA

Jeśli Twój samochód nie nadaje się do dalszego użytku lub jest zdewastowany, poddaj go legalnej autokasacji w naszej firmie! Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się autokasacją i złomowaniem aut w Warszawie i całym województwie mazowieckim.

NAJWIĘKSZY SKUP SAMOCHODÓW W WARSZAWIE I NA MAZOWSZU
DOJAZD NA MIEJSCE I ODBIÓR AUTA

FORMULARZ WYCENY


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Skup aut Warszawa.

  AUTOZŁOMOWANIE WARSZAWA

  Jedną z działalności naszej firmy jest recykling samochodów oraz autokasacja Warszawa.

  Od lat realizujemy usługi z zakresu kasacji aut w Warszawie dla swoich stałych, jak i nowych Klientów.

  Jeśli chcesz zezłomować swój samochód lub sprzedać go za gotówkę, niezwłocznie skontaktuj się z naszą firmą i naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Nie interesuje nas stan samochodu, jego przebieg i marka. Jesteśmy zainteresowani każdym modelem.

  WARSZAWA – AUTOKASACJA

  Dla każdego uczestnika ruchu drogowego przychodzi taki moment w życiu, że pojazd odmawia już posłuszeństwa. Niejednokrotnie jesteśmy także uczestnikami kolizji lub wypadku, które powodują, że z naszego samochodu pozostaje tylko wrak. Bardzo często Kierowcy nie zdają sobie sprawy, że i na takim aucie można zarobić. Jak? ano najprościej poddać go procesowi autokasacji. Nasza firma zajmująca się autozłomowaniem w Warszawie w legalny sposób poddaje pojazdy autokasacji, tym samym przestrzegając wszelkich przepisów i norm środowiskowych. Ponadto otrzymują Państwo zaświadczenie o złomowaniu, dzięki któremu wyrejestrujecie Państwo samochód w wydziale komunikacji.

  Jeśli posiadacie samochód nienadający się do dalszej eksploatacji zadzwońcie do nas! Przyjedziemy i odbierzemy samochód naszą autolawetą.