CZĘSTE PYTANIA:

1

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA WYCENY

Należy wejść na naszą stronę główną lub podstronę FORMULARZ WYCENY, wypełnij najważniejsze pola, które pomogą nam w jak najszybszy sposób wycenić samochód i oddzwonić lub odpisać z konkretną propozycją. Jeśli wycena będzie satysfakcjonująca, bardzo prawdopodobne, że po wóz zgłosimy się jeszcze w tym samym dniu.

2

IDŹ DO URZĘDU

Zagubienie karty pojazdu to nie koniec świata. Można sobie z tym poradzić. W takim przypadku idziemy do naszego wydziału komunikacji i wnioskujemy o wydanie zaświadczenia o wydaniu karty pojazdu. To dokument wystarczający do sprzedaży samochodu z zachowaniem wszelkich formalności.

3

JAK NAJBARDZIEJ

Tak jak pisaliśmy, jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami, także w stanie nienadającym się do dalszego użytku, powypadkowymi i uszkodzonymi. Tym samym odbierzemy od Ciebie także samochód, który nie ma ważnej polisy OC i od dawna nie był na przeglądzie. Jeśli dysponujesz takim pojazdem i chcesz się go pozbyć, zadzwoń do nas.

4

NIE, NIE SPRZEDAJEMY CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Skup aut Warszawa nie zajmuje się sprzedażą używanych części samochodowych. 

5

TAK, ZŁOMUJEMY SAMOCHODY

Jeśli posiadasz samochód zniszczony, nienadający się do jazdy i tylko przeszkadzający i zajmujący miejsce parkingowe, zadzwoń do nas. Zajmujemy się profesjonalnie złomowaniem pojazdów powypadkowych, uszkodzonych i skorodowanych.

6

ZŁOMOWANIE KROK PO KROKU

Po zgłoszeniu samochodu przeznaczonego do złomowania, telefonicznie uzgadniamy cenę pojazdu. Po osiągnięciu porozumienia przyjeżdżamy lawetą i w pierwszej kolejności załatwiamy wszelkie formalności. Następnie pojazd jest przetransportowany na lawetę, a nią udaje się w drogę do profesjonalnej stacji demontażu pojazdów. Następnie wydajemy legalne zaświadczenia, z którymi Państwo udają się do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania auta.